Kontakt

Har du spørsmål eller ønsker du å gi tilbakemelding? Vennligst fyll ut skjemaet nedenfor og vi vil kontakte deg så snart som mulig, takk.

 
 
*
 
 Jeg tillater Goldwell å ringe meg opp angående min forespørsel

Emne

  • List 1
  • List 2
*
 

Send en kopi til min e-post

 

Jeg vil gjerne bli Goldwell kunde

 

Jeg aksepterer bruken av mine personlige opplysninger med hendhold til vår personvernpolicy*

Felt som er markert med * skal fylles ut
Skriv inn fornavn
Skriv inn etternavn
Enten e-postadresse eller telefonnummer er påkrevd
Angitt e-post er ugyldig
Maks lengde overgått
Ugyldig inndata
Angitt telefonnummer er ugyldig
Vennligst skriv en beskjed
La oss ringe deg tilbake
Vennligst aksepter brukervilkår
Noe gikk galt. Vennligst prøv igjen senere.
Vennligst bekreft at du ikke er en robot

   

GOLDWELL Selgere

  • Area Sales Manager: Aina-Marlen Wiik +47 41686774 - Aina.Wiik@kao.com
  • Møre & Romsdal, Trøndelag, Nordland, Troms & Finnmark: Elizabeth Meling Sandvær +47 91586923 - Elizabeth.Sandvaer@kao.com
  • Vestlandet, Nord Rogaland: Helga Grov Bekkenes  +47 48400582 - Helga.Bekkenes@kao.com
  • Rogaland, Vest Agder, Nord Rogaland: Jarle Tveit +47 92212137 - Jarle.Tveit@kao.com
  • Agder, Telemark: Johnny Ødegård +47 90618870 - Johnny.Odegard@kao.com
  • Innlandet: Jo-Inge Lonkemoen +47 41695125 - Jo-Inge.Lonkemoen@kao.com
  • Rogaland: Kåre Nilsen +47 97711079 - Kaare.Nilsen@kao.com
  • Oslo, Viken, Vestfold: Nina Karlstad +47 46861825 - Nina.Karlstad@kao.com

You have successfully withdrawn from the Google Analytics measurement process.
Page Top